Yaz Sam

Hizmetlerimiz

Yaz Sam olarak Antalya’da bulunan şirketimiz, Antalya’da birçok firmaya Google AdWords Reklamları hizmeti vermektedir. Antalya’nın kalabalık nüfusu ve sizin gibi pek çok firmanın varoluşu noktasında, uzman ekibimizle beraber sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. İnsanlar Google’da anahtar kelimelerinizden birisini kullanarak arama yaptığında, yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar ve sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşır. Bu sayede, insanların size bulması kolaylaşır, satışlarınızda gözle görülür bir artış sağlarsınız. Antalya kadar büyük olan rekabet ortamında fark yaratmak için , Google Adwords Reklam Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Google Reklamcılığı

  • Arama Motorlarında Üst Sıralamayı Sunuyoruz.
  • İstediğiniz Bütçe Tutarıyla Başlayın
  • Ziyaret Yoksa Ödemede Yok
  • Anında Raporlama

Google`da Reklam Vermenin Yararları

Türkiye'de internet penetrasyonunun %47 lerde olduğu bilinmektedir. Ve her geçen gün artan bu oranla birlikte arama motoru kullanım oranıda doğrudan artmaktadır. Ülkemizde en çok kullanılan arama motoru olan Google'ın reklam programı Adwords ile birçok müşteriye bütçe sınırlaması olmadan İstanbul, İzmir, Ankara,Antalya bölgeleri farketmeden dilediğiniz şekilde reklamlar verebilir ve müşteri kitlenizi büyütebilirsiniz.

Reklamların hazırlığında müşterilerinizin ürün ya da hizmetlerinizle alakalı nasıl aratmalar yaptığı araştırılır ve ilgili anahtar kelimeler seçilir. Reklamlara başladıktan sonra ise ekibimiz performansınızı arttıracak işlemleri gerçekleştirir. Sizlere düzenli olarak analizler sunulur ve sektörel fırsatlar hakkında bilgilendirmeler yapılır. Yaz Sam Google Reklam Ajansı olarak Antalya’da bulunan işletmelerin Google Reklamlarını doğru şekilde yöneterek firmaların reklam mecralarından maksimum verimi almasını amaçlamaktayız.