Yaz Sam

Hizmetlerimiz

Mobil cihaz kullanımının oldukça arttığı günümüzde mobil uygulaması bulunmayan web siteleri, birçok fırsatı kaçırıyor. Mobil internet kullanımının yaygınlaşması ile beraber, müşteriler firmalar hakkında edinmek istedikleri bilgilere istedikleri yer ve zamanda ulaşmak istiyorlar. Araştırmalar sonucunda kullanıcı davranışları gösteriyorki, web siteniz mobil uyumlu değil ise maalesef müşterileriniz sitenizi kullanmaktan hoşlanmıyor ve sitenizi tekrar ziyaret etmeyi düşünmüyorlar. Bu nedenle firmaların web siteleri dışında mobil uygulamalarının da olması artık bir zorunluluk halidir.

Mobil Uygulama ve Yazılım Geliştirme

  • Android Uygulama Geliştirme
  • İOS Uygulama Geliştirme

YazSam mobil uygulama şirketi olarak öncelikle mobil uygulama kurulumu alanında uzman ve profesyonel olan bir ekibe sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Web sitesine oranla daha karmaşık yapıda olan mobil uygulamalarının kurulum aşaması, teknik sorunlara daha müsaittir. Deneyimlerimiz ve teknik bilgilerimiz sayesinde tüm bu sorunların çözümlerine hakim olduğumuzdan size teknik sorunlar ile karşılaşmayacağınız bir mobil uygulaması sunuyoruz.

Mobil Uygulamanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Günümüzde internet kullanıcıları istedikleri bilgiyi almak için kendileri için en hızlı ve kolay olan yolu seçmeyi tercih ediyor. Mobil cihazlar, artık neredeyse herkesin en çok kullandığı ve en yakınında bulunan iletişim aracıdır. Günlük rutin işlemlerin bile (bankacılık işlemleri, alışveriş işlemleri gibi) akıllı telefonlar üzerinden gerçekleştirildiği bu günlerde, mobil uygulaması olmayan web sitelerinin kullanıcılar tarafından tercih edilmemesi gayet doğal bir davranıştır. Bu sebep ile mobil uygulamalarının önemini ve gerekliliğini erkenden fark edip rakiplerinizden önce mobil dünyada yerinizi almanız size oldukça büyük bir avantaj sağlayacaktır. Mobil uygulama sahibi olmanın bir diğer avantajı ise müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçebilecek olmanızdır. Uygulamayı indiren kullanıcılara reklam, duyuru gibi bildirimleri anlık olarak gönderebilirsiniz. E-posta bilgisi vererek giriş yapan kullanıcılara e-posta pazarlaması yaparak firmanızı veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Bu sayede reklam ve pazarlama giderleri için çok fazla bütçe ayırmanıza gerek kalmadan en ucuz pazarlama kanalı ile hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz..